KONST / Litografier / Färglitografi 16218082
nr 1621 8082
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 238/300, daterad 80. Färglitografi, bildmått: 32x30cm, yttermått inklusive ram: 54x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:36:05
17/5 23:36:27
100 kr
20/5 17:25:22
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman